Вибір року

Забудовник

KAN Development

Створивши надсучасний та амбітний Tetris Hall, девелоперська компанія KAN Development в черговий раз підтвердила статус флагмана світових трендів та технологічних звершень на українському ринку. Цей житловий комплекс є одним з еталонних проектів нерухомості бізнес-класу. Його рівень комфорту і сервісу відповідає кращим респектабельним апартаментам Європи та США. 

Архітектурну концепцію будівлі від KAN Development, доповнено високотехнологічною інфраструктурою, що стала зразком багатофункціонального житла нової формації.

Втіливши проект «Централізований Розумний Дім» в ЖК «Tetris Hall» група компаній KAN Development продемонструвала намір використовувати у своїх будівельних проектах найновіші інноваційні досягнення. Не випадково, що інвестиції в нерухомість від компанії KAN Development вже понад 15 років є вдалим та прибутковим рішенням. 

Серед успішно реалізованих проектів KAN Development - найбільший в Києві ТРЦ Ocean Plaza, перший в столиці бізнес-центр класу А + IQ Business Center, бізнес-центр класу А 101 Tower, житлові комплекси «Комфорт Таун», «Паркове місто», Сentral Park, «Файна Таун», ТРК ARENA City, РК ARENA Entertaiment інші. Сьогодні спільно з партнерами компанія розвиває більше 15 проектів одночасно, що знаходяться на різних стадіях реалізації. Девелоперська компанія очолює групу підприємств-партнерів, що беруть участь в реалізації проектів нерухомості різних масштабів і рівнів складності.


Наші проекти

project10.png
project9.png
project8.png
project7.png
project6.png
project5.png
project4.png
project3.png
project2.png
project1.png
project12.png
project13.png
project14.png

ГЕНПІДРЯДНИК

KANBUD

Будівельна компанія повного циклу KANBUD - це генпідрядна організація, що займається реалізацією будівельно-монтажних та інженерних робіт на проектах різних масштабів і рівнів складності, в тому числі на об'єктах групи підприємств-партнерів, яку очолює девелоперська компанія KAN Development. Досвід та компетенція компанії KANBUD дозволяє контролювати якість і терміни роботи на всіх стадіях розвитку проекту.

Компетентне керівництво, колектив професіоналів, налагоджені відносини з провідними виробниками та постачальниками, потужна виробнича база, використання інноваційних технологій та, звичайно, багатий досвід реалізованих проектів надали можливість компанії зарекомендувати себе надійним партнером та стати однією з найнадійніших та затребуваних компаній в Києві.АРХІТЕКТОР


Запис на
консультацію