Про комплекс

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ ВИБОРУ

«Tetris Hall» об'єднує людей зі спільними інтересами та високими вимогами до житлового простору, які обирають центр міста для життя, роботи, відпочинку, виховання дітей.
Це саме той будинок, що влучно відображає вишуканий стиль, новаторські смаки та імідж власників апартаментів. Наші покупці та ваші сусіди - це переважно топ-менеджери, власники компаній, IT-спеціалісти, бізнесмени, сучасна студентська еліта.  

ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ

В «Tetris Hall» є все, що забезпечує комфортне життя найвищого рівня: високоякісний консьєрж-сервіс з обслуговуванням 24/7, багаторівнева система захисту, безшумні швидкісні ліфти, система автономного опалення, триярусний підземний паркінг, місця для зберігання велосипедів та громіздких побутових речей.

Якщо ви звикли тримати все під контролем, то будете здивовані – як раніше жили без «розумного будинку»? Керуйте електрикою, опаленням, вентиляцією, освітленням, звуковою та відео системою, водопостачанням, системою безпеки та викликайте ліфт прямо з вашого гаджету!
Вхід до будинку здійснюється тільки за електронними картками, а професійна охорона пильно контролює територію. Високий рівень безпеки має і паркінг, що також працює за пропускною картковою системою, обладнаний пожежною сигналізацією, воротами і шлагбаумом з автоматичним зчитуванням номерів.
ВРАЖАЮЧІ КРАЄВИДИ

Центр міста немов на долоні!
Кожен з власників квартир може відчути себе на висоті у буквальному розумінні – з вікон та дахів «Tetris Hall» відкриваються панорами Печерська немов з туристичної листівки: діловий кластер Києва, готичні вежі Миколаївського костелу, мозаїка архітектурного розмаїття, мальовничі острівці скверів. Здається, що до НСК "Олімпійський" можна торкнутися рукою!
БЕЗПЕРЕЧНА ЯКІСТЬ 

Апартаменти від лідеру на ринку української нерухомості компанії КАН Девелопмент у самому серці європейського міста задовільняють найвибагливіших мешканців. Завдяки високому професіоналізму забудовника, багатому досвіду фахівців та індивідуальному підходу до потреб кожного мешканця, ми пропонуємо бездоганний варіант преміум-класу. 

Забудовник десятки років співпрацює з провідними архітектурними бюро, інжиніринговими компаніями, обирає кращі інноваційні шляхи впровадження розумних технологій, сучасних методів управління та сервісу. Кожна складова проекту створена для того, щоб задовільняти очікування мешканців у якості, надійності та довговічності.
Запис на
консультацію