ЕКСКЛЮЗИВНЕ МІСЦЕ

«Tetris Hall» закликає поринути у бурхливе столичне життя, стати його автором та головним героєм!

Проект зростає та розвивається в престижному, інфраструктурному та діловому районі Києва, що є перспективним для міста в багатьох розуміннях.
Прогулянка до станції метро займе не більше п’яти хвилин, а відстань від дому до центральної магістралі Києва, вул. Велика Васильківська - лише 300 м.
• 5 хвилин пішки - до ст. метро «Олімпійська»,
• 7 хвилин - до Національного будинку органної та камерної музики,
• 10 хвилин - до Національного Академічного театру оперети.

З нами ви завжди будете в центрі подій мегаполісу, адже на концерти світових зірок, спортивні заходи та театральні вистави з «Tetris Hall» можна дійти пішки. Унікальне місцезнаходження комплексу дозволить вам щодня обирати кращий маршрут, бути вільними та гнучкими у виборі транспорту.

Будинок вдало розташований по відношенню до різних об'єктів міської інфраструктури, це дає змогу щоденно економити дорогоцінний час. Прилеглі вулиці Велика Васильківська, Федорова та їх сполучення з чисельними вуличками Печерська дозволяють без заторів потрапити в будь-яку частину міста.

Мешкати у «Tetris Hall» - означає мати зручний доступ до всіх сучасних сервісів, розвиненої транспортної інфраструктури, чисельних ТРЦ, бутіків, ресторанів, фітнес-центрів, медичних установ та культурних закладів.

У кроковій доступності знаходяться історичні споруди, багато столичних пам'яток, а також центри ділового і культурного життя, спорту і освіти. Серед найбільш відомих «сусідів» можна відзначити Національний спортивний комплекс «Олімпійський», Національний академічний театр оперети, Національний культурний комплекс «Україна», Київський Планетарій, ТРЦ «Ocean Plaza».

Поруч з будинком є все необхідне для вирішення щоденних питань: магазини, аптеки, хімчистки, товари для домашніх улюбленців, поштові та банківські відділення, стоматологічна клініка, супермаркет та великий продовольчий ринок зі свіжими продуктами. 

Адреса першої черги ЖК -  вулиця Ділова, 1/2
Адреса другої черги ЖК – вулиця Ділова, 5

Запис на
консультацію