ФІТНЕС, PARTY-ROOM, ДИТЯЧА КІМНАТА

В Тетрісі вирує життя, проводяться джазові вечори, перезентації, тематичні вечірки... А якщо хочеться приватності, або вiдмiтити свято чи День народження, то є можливість забронювати окремий Party-room лише для себе та своїх друзів, де можна відпочити близьким колом, замовити кейтерiнг, пограти в плей стейшн, чи поспівати в караоке.

Справжнє задоволення для власників апартаментів у «Tetris Hall» – це користування індивідуальними перевагами - від фітнес-залу до парку дитячих розваг! 

«Tetris Hall»  пропонує досконалий сервіс людям, які цінують свій дорогоцінний час. За два кроки від апартаментів знаходиться фітнес-клуб, party-room, дитяча кімната. Все розміщено буквально під рукою та поєднано таким чином, щоб звільнити мешканців від необхідності їхати в іншу частину міста.

Лише уявіть, що тепер ви можете нікуди не поспішати, а повноцінно проводити час вдома, користуючись «всім своїм». 

Комплекс має власну закриту та затишну територію, де сконцентровано повний перелік сервісів, що перевершують сподівання.

• ВЛАСНИЙ КОНСЬЕРЖ-СЕРВІС
• ІННОВАЦІЙНА КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ
• ДИТЯЧИЙ САДОЧОК МЕРЕЖІ «А+»

Також ми раді надати мешканцям максимум можливостей для легкої організації івенту чи дружнього спілкування. Якщо ви бажаєте провести свято або вечірку, але на організацію немає часу, зверніться до консьерж-сервісу і аніматор з радістю влаштує для вас якісне дозвілля, тематичний захід для дітей та дорослих.
Запис на
консультацію