СУЧАСНА АРХІТЕКТУРА

Сьогодні Київ – це європейський мегаполіс, де щохвилини набирають обертів цифрові технології, віртуальна реальність стає частиною життя, а мешканці потребують нових рішень і в першу чергу це стосується житлового простору. 

«Tetris Hall» змінює уяву про нерухомість майбутнього. Він поєднує вдале розташування, інноваційні технологічні елементи та є взірцем модерністської архітектури Києва. 

• УНІКАЛЬНИЙ МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ ФАСАД
• ПАНОРАМНІ КВАРТИРИ ТА ДВОПОВЕРХОВІ ПЕНТХАУСИ  
• БАГОТОРІВНЕВИЙ ПАРКІНГ

24-поверхова будівля першої черги є однією з найбільш вражаючих та помітних в центрі столиці. З моменту свого офіційного відкриття у 2016 році, граціозна та ефектна, вона височіє у престижному районі, підкорює серця та є справжньою зіркою серед новобудов Печерська. Цей проект від відомої Архітектурної майстерні Андрія Пашенько виглядає стильно, виразно і нікого не лишає байдужим.

Справжньою «фішкою» дому є мультимедійний фасад. Нестандартний підхід до освітлення вдало відобразив рішучий характер модернізму. Будинок презентує оригінальне мультиформатне панорамне фасадне скління, якому не має аналогів в Україні – підсвітка нараховує 16 млн кольорових відтінків. Фасад створює динамічний світловий ефект гри у тетріс та гіпнотизує, магічно змінюючи кольори. Вдень він виглядає не менш оригінально завдяки творчому поєднанню семи кольорів керамограніта.  

Концепцію "тетрісу" також інтегровано в елементи інтер'єру - дерев'яні панелі на стінах холу та в зоні ліфтів. 

Ще один архітектурний ексклюзив «Tetris Hall» – експлуатовані дахи в 2-й черзі проекту, що відкривають необмежений простір для розваг та відпочинку, з басейном та навіть місцем для BBQ. Досконала за своєю компактністю забудова створює атмосферу затишку серед стрімкого мегаполісу, а вдалі планувальні рішення роблять цей об'єкт надсучасним, неповторним та затишним. Внутрішній простір використано дуже раціонально. Власники апартаментів першої черги вже оцінили місткий багаторівневий паркінг, затишний двір, власний сквер для прогулянок та дитячий майданчик.

Дахи двох нових житлових секцій комплексу поєднає, унікальний міст зі скляною підлогою, що не має аналогів у столиці,  а самі будинки стануть гармонійним продовженням першої черги.

Запис на
консультацію