22 Квітня 2019

СТАНДАРТИ БУДІВНИЦТВА КАN

KAN Development — ідеальне поєднання благонадійності та високої якості на ринку столичної нерухомості. У всіх проектах компанії втілені найбільш оптимальні рішення, щоб відтворити неповторний образ житлового комплексу нового покоління.

Кожен ЖК від KAN Development відповідає найсуворішим вимогам, розробленим компанією протягом років, тому що якість, надійність та комфорт — наше друге ім’я.

Виключна концепція будівництва від КАN передбачає: використання якісних матеріалів, ретельно продуманий дизайн, спорудження зручної інфраструктури, а також додаткове озеленення території ЖК.


DSC_4787.jpgПІДХІД ДО БУДІВНИЦТВА


KAN Development приділяє ретельну увагу до якості матеріалів, які використовуються для будівництва всіх житлових та комерційних об’єктів. Над усіма проектами працюють найкращі спеціалісти, щоб втілити в життя найбільш оптимальні рішення для будинків та інфраструктурних об’єктів нерухомості.    

DSC_4026.jpg

DSC_4764.jpg

Квартира від KAN продумана до найдрібніших деталей: використовуються площі правильної форми, підбирається найякісніше утеплення стін для ефективного теплозбереження, а також використовуються лише якісні будматеріали. Більше того, у наш холдинг входить незалежна організація, завдяки якій і контролюється висока якість виконання всіх будівельних робіт на кожному об’єкті.


ЕКОЛОГІЧНІСТЬ


Так було завжди! Коли потрібно придбати будматеріали, ми в першу чергу надсилаємо зразки в столичні лабораторії, щоб упевнитися в їх екологічності. І тільки після того, як всі тести успішно пройдено, починаємо з ними працювати. Наша ціль — будувати безпечне та екологічне житло. 


DSC_3958.jpgДОКУМЕНТИ


KAN Development підтримує довірчі відносини з усіма клієнтами на постійній основі, тому увага приділяється законності будівництва. Перед початком будівництва будь-якого із об’єктів нерухомості перевіряються усі дозвільні документи.

Будинок від KAN продається виключно за наявності всього пакету документів, що значно спрощує придбання житла для кожного клієнта.

DSC_3931.jpg

Запис на
консультацію