5 Грудня 2016

У Києві відбулася церемонія нагородження кращих ЖК Києва та області Building Awards 2016

2 грудня 2016 року в IQ Business Center відбудеться церемонія нагородження кращих ЖК Києва і області Building AWARDS-2016.
Організатори премії, "Українська будівельна спільнота" (UBC), назвали переможців у 13 номінаціях.

Житлові комплекси оцінювалися на підставі методології розробленої «Українською будівельною Спільнотою» (UBC) з використанням класифікатора нерухомості, запропонованого компанією City Development Solutions.

Незалежним консультантом рейтингу кращих житлових комплексів Києва та Київської області в 2016 році виступила компанія «Baker Tilly Ukraine», яка вибірково перевіряла анкети учасників і ретельно вивчала на достовірність анкети компаній, що опинилися в трійці лідерів у кожній з номінацій. Всього на участь в конкурсі було подано 489 анкет, з них 234 по об'єктах, що будуються в Києві, і 255 - по Київській області.

У категорії «бізнес» переміг:
I місце - ЖК «Тетріс Холл» (KAN Development),

«Премії Building AWARDS 2016 – це як інструмент, який буде визначати кращі житлові комплекси для споживачів. Дуже хочеться, щоб через кілька років споживачі, спираючись на результати щорічних переможців Building AWARDS, вибирали для покупки кращі квадратні метри на ринку", - зазначила виконавчий директор UBC Тетяна Шульга, звертаючись до учасників Building AWARDS-2016. У той же час, додала вона, премія Building AWARDS - це і маркетинговий інструмент, який дозволить переможцям протягом року використовувати його в маркетингових і PR цілях.

Запис на
консультацію